O nas Aktualności

09.10.2017

Kwestionariusz Osobowy: Tomasz Duszyński


Tomasz Duszyński to nie tylko pisarz, ale również dziennikarz i scenarzysta gier komputerowych. W swojej twórczości porusza się w klimatach fantastyki, ale jest również autorem książek dla… dzieci i młodzieży.  Dba również o zachowanie tradycji - zarówno polskiej, jak i regionu, z którego pochodzi - wydając zbiory legend. Ostatnio w księgarniach pojawiła się najnowsza powieść Tomasza Duszyńskiego pt.: "Impuls" - opowieść z kanonu przedwojennej polskiej fantastyki. 
27.09.2017

Kwestionariusz Osobowy: Magdalena Knedler


Specjalnie dla „Rozczytanej” Magdalena Knedler  wyjawiła parę ciekawostek o swojej osobie! Czy bycie pisarką było jej marzeniem „od zawsze”? Czy kawa jest najlepszym lekiem na niemoc twórczą? Którą książkę autorki powinni sfilmować Brytyjczycy? Przeczytajcie sami!
11.09.2017

Kwestionariusz Osobowy: Hanna Cygler


Specjalnie dla „Rozczytanej” Hanna Cygler wyjawiła parę ciekawostek o swojej osobie! Jak otoczenie zagregowało na wieść, że chce pisać książki? Który bohater literacki jest jej alter ego? Jak autorka radzi sobie z niemocą twórczą? Przeczytajcie sami.
31.08.2017

Hanna Cygler z Rozczytaną Aglomeracją!


Do grona Autorów podróżujących po Aglomeracji Wrocławskiej  w ramach projektu „Rozczytana Aglomeracja” dołączyła Hanna Cygler!
28.06.2017

Graham Masterton ponownie odwiedzi Aglomerację Wrocławską!


Graham Masterton, Mistrz Horroru i jeden z najpopularniejszych pisarzy zagranicznych w Polsce, na zaproszenie Rozczytanej Aglomeracji ponownie odwiedzi Aglomerację Wrocławską!
08.05.2017

Jonathan Carroll z Rozczytaną Aglomeracją!


Kolejny, wspaniały gość odwiedzi na zaproszenie Rozczytanej Aglomeracji czytelników z Aglomeracji Wrocławskiej. 
07.03.2017

Wiosna z Rozczytaną Aglomeracją


Wraz z nadejściem wiosny, Rozczytana Aglomeracja rusza w trasę po Aglomeracji Wrocławskiej.
13.02.2017

Konkursy Rozczytanej Aglomeracji


Czy można mieć za dużo książek? Nie można! 
02.01.2017

Konkurs Grahama Mastertona!


Jesienna wizyta Grahama Mastertona w Aglomeracji Wrocławskiej zaowocowała powstaniem wspaniałego projektu. Więźniowie z całej Polski zostali zaproszeni do uczestnictwa w konkursie pisarskim. Na autorów najlepszych czekają nagrody, m.in. książkowe, wręczone osobiście przez pisarską sławę.
15.12.2016

Rozczytany rok 2016!


To był niezwykle intensywny rok dla „Rozczytanej Aglomeracji”. W spotkaniach, które odbywały się  w miejscowościach Aglomeracji Wrocławskiej, uczestniczyły setki osób, skutecznie promując ideę czytania książek zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.
123456