O nas Aktualności

19.09.2018

Już wkrótce spotkania autorskie z Martą Kisiel


Nowa Rozczytana Autorka zasiliła szeregi naszej pisarskiej rodziny.
09.07.2018

Rozczytana Aglomeracja na półmetku 2018


Pierwsze półrocze spotkań autorskich za nami.
10.05.2018

Graham Masterton w Rozczytanej Aglomeracji


Już znamy dokładne daty i miejsca spotkań autorskich z pisarzem! 
13.04.2018

Rozstrzygnięcie konkursu "W więzieniu pisane" coraz bliżej!


Graham Masterton niedługo ponownie odwiedzi Aglomerację.
17.01.2018

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o nagrodę Grahama Mastertona - "W więzieniu pisane"


Ruszyła druga edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego dla więźniów pod egidą Grahama Mastertona. Znany brytyjski autor horrorów, thrillerów i kryminałów, tak jak przed rokiem, sam wybierze zwycięzców, a w lipcu przyleci do Polski, by osobiście wręczyć im nagrody.

 
14.12.2017

Nie zwalniamy tempa – Rozczytana Aglomeracja 2017!


Dziesiątki spotkań autorskich z twórcami z kraju i zagranicy, setki dzieci zachęconych do czytania oraz pozytywny finał konkursu o Nagrodę im. Grahama Mastertona „W więzieniu pisane” - nie mamy wątpliwości, że to był rozczytany rok!
09.10.2017

Kwestionariusz Osobowy: Tomasz Duszyński


Tomasz Duszyński to nie tylko pisarz, ale również dziennikarz i scenarzysta gier komputerowych. W swojej twórczości porusza się w klimatach fantastyki, ale jest również autorem książek dla… dzieci i młodzieży.  Dba również o zachowanie tradycji - zarówno polskiej, jak i regionu, z którego pochodzi - wydając zbiory legend. Ostatnio w księgarniach pojawiła się najnowsza powieść Tomasza Duszyńskiego pt.: "Impuls" - opowieść z kanonu przedwojennej polskiej fantastyki. 
27.09.2017

Kwestionariusz Osobowy: Magdalena Knedler


Specjalnie dla „Rozczytanej” Magdalena Knedler  wyjawiła parę ciekawostek o swojej osobie! Czy bycie pisarką było jej marzeniem „od zawsze”? Czy kawa jest najlepszym lekiem na niemoc twórczą? Którą książkę autorki powinni sfilmować Brytyjczycy? Przeczytajcie sami!
11.09.2017

Kwestionariusz Osobowy: Hanna Cygler


Specjalnie dla „Rozczytanej” Hanna Cygler wyjawiła parę ciekawostek o swojej osobie! Jak otoczenie zagregowało na wieść, że chce pisać książki? Który bohater literacki jest jej alter ego? Jak autorka radzi sobie z niemocą twórczą? Przeczytajcie sami.
31.08.2017

Hanna Cygler z Rozczytaną Aglomeracją!


Do grona Autorów podróżujących po Aglomeracji Wrocławskiej  w ramach projektu „Rozczytana Aglomeracja” dołączyła Hanna Cygler!
1234567